HDP'li Hasip Kaplan'dan hadsiz tweet! Başkan Erdoğan'ı tehdit etti

HDP Şırnak eski Milletvekili Hasip Kaplan, sosyal medya hesabı Twitter'dan Başkan Erdoğan'a yönelik tehdit barındıran bir paylaşımda bulundu. HDP'li Kaplan 'Çok yakında AKP Başkanına Muhteşem bir Jübile düşünüyoruz. Gidişi muhteşem olacak..!' ifadelerini kullanırken sosyal medyada bu tweet çok sert bir biçimde tepkiyle karşılandı.

PAYLAŞ
HDP'li Hasip Kaplan'dan hadsiz tweet! Başkan Erdoğan'ı tehdit etti
HDP Şırnak eski Milletvekili Hasip Kaplan, sosyal medya hesabı Twitter'dan Başkan Erdoğan'a yönelik tehdit barındıran bir paylaşımda bulundu. HDP'li Kaplan "Çok yakında AKP Başkanına Muhteşem bir Jübile düşünüyoruz. Gidişi muhteşem olacak..!" ifadelerini kullanırken sosyal medyada bu tweet çok sert bir biçimde tepkiyle karşılandı.

HDP Şırnak eski Milletvekili Hasip Kaplan, sosyal medya hesabı Twitter'dan Başkan Erdoğan'a yönelik tehdit barındıran bir paylaşımda bulundu. HDP'li Kaplan "Çok yakında AKP Başkanına Muhteşem bir Jübile düşünüyoruz. Gidişi muhteşem olacak..!" ifadelerini kullanırken sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

HDP Şırnak eski Milletvekili Hasip Kaplan sosyal medyada yaptığı provokatif paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

HEDEFİNDE BAŞKAN ERDOĞAN VAR

HDP'li Hasip Kaplan resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Çok yakında AKP Başkanına Muhteşem bir Jübile düşünüyoruz Gidişi muhteşem olacak..!" ifadelerini kullanarak Başkan Erdoğan'I hedef aldı.

TEPKİ YAĞDI

Kaplan'ın bu paylaşımı sosyal medyada büyük tepki çekerken kullanıcılar paylaşımın altına Başkan Erdoğan'ı destekleyen yorumlarda bulundu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN