Haberde İnsan

Haberde İnsan Haberleri

‘Uluslararası Hac Sempozyumu’ başlıyor

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünce 'Değişen ve Gelişen Şartlar Bağlamında Hac' başlığıyla düzenlenen 'Uluslararası Hac Sempozyumu' Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın katılımıyla 1 Nisan Perşembe günü başlayacak.

Hesabına yanlışlıkla yatan 19 bin lirayı sahibine teslim etti

Ankara'da gece otururken hesabına 19 bin lira yattığını gören 4 çocuk babası Mustafa Karataş, paranın sahibi Murat Akdeniz’e ulaşarak 19 bin lirayı teslim etti.

Saç tasarımcısı Samet Zili 2021 saç trendlerini değerlendirdi

Koronavirüsün her alanda olduğu gibi güzellik tercihlerinde de etkili olduğunu kaydeden saç tasarımcısı Samet Zili, salgın döneminde kuaför ve güzellik salonlarının bir süre kapalı kalmasının kadınların doğal güzelliğe yönelmesinde etkili olduğunu ve 2021 yılında öne çıkan saç trendlerinde işlem görmemiş, dağınık, kabarık saç modellerinin öne çıkacağını belirtti.

Sincan Belediyesi ihtiyaç sahiplerini unutmadı

Sincan Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde, ilçe sınırları içerisindeki vatandaşlarına kol kanat germeye devam ediyor.

Umudum Olur Musun Derneği yardımlarına büyük bir hızla devam ediyor

Umudum Olur Musun Derneği yardımlarına büyük bir hızla devam ediyor. Eylül 2020 tarihinde kurulan ve çalışmalarına devam eden derneğin Genel Başkanı Erdoğan Uludağ, derneği kurduktan sonra daha fazla hayata dokunduklarını belirterek, 'Çetin kış şartlarında barınma, ısınma ve erzak sıkıntısı çeken çok sayıda aileye ulaştık. İnsanlara umut olmaya devam ediyoruz.' dedi.

Türkiye'nin mutluluk haritası!

Türkiye İstatistik Kurumu'nun yaşam memnuniyeti araştırmasının sonuçlarına göre mutlu olduğunu beyan eden 18 ve üzeri yaştaki bireylerin oranı 2020 yılında yüzde 48,2 oldu. En çok sağlıklı olmak mutlu etti.

Yüzde 92 fiziksel engelli genç, 7'nci üniversitesini okuyor

Ankara'da, 12 yaşında kas hastalığına yakalanan ve sonrasında yüzde 92 oranında fiziksel engelli kalan Kemal Yıldız, 29 yaşında 7'nci üniversitesini okuyor.

Toplam 7 haber.